матч закінчився
УКРАЇНА2:0СЕРБІЯ
Євген Шахов, 38
Андрій Ярмоленко, 88
90+4'СвистокУкраїна обіграла Сербію у товариському матчі - 2:0!
90'Петряку не вистачило миті, аби наздогнати м'яч після якісної передачі від Зінченка
88'ГолГОЛ! ЯРМОЛЕНКО! І це 29-й м'яч Андрія за національну команду! Розвів Ярмоленко м'яч та воротаря по різних кутах!
87'ПенальтіПенальті! Беседін віддав передачу на Ярмоленка, а той упав у штрафному після зіткнення з Івановічем!
84'Небезпечний моментБутко наразі міг знімати усі питання щодо переможця у цій зустрічі! Але не влучив Богдан після удару з лівої ноги - м'яч пройшов у сантиметрах від дальньої стійки!
81'ЗамінаМаксімовіч міняє Тошича у складі сербської команди
79'ПопередженняФедецький ледве не зрубав Марковіча, втративши м'яч на лівому фланзі. Але жовту картку чомусь дістає від арбітра Ротань
76'Небезпечний моментЯкий момент був у нашої команди! Широко розіграли свою атаку українці, розпочав її Ярмоленко на правому фланзі, а навісну передачу виконував Федецький зліва. Беседін на дальній стійці виграв "другий поверх", але Ярмоленку не вдалося дістатися м'яча і відп
75'ЗамінаЗінченко виходить на поле у складі української збірної. А у сербів на заміну появляється Івановіч
70'ЗамінаАлександар Мітровіч змінює на полі Катая у складі команди-гостей
69'Положення поза гроюРотань у дотик віддав передачу на Петряка, але той в офсайді
68'Небезпечний моментМарковіч входив до штрафного майданчика і готувався вже забивати, але Бойко опинився першим на м'ячі!
67'Подача Федецького до штрафного не знайшла адресата серед партнерів - м'яч в руках у Йовановіча!
64'ЗамінаАндрій Ярмоленко входить до гри замість Віктора Циганкова!
62'ЗамінаАртем Беседін міняє Романа Зозулю! Це дебют для нападника київського "Динамо" у збірній
61'ПопередженняЖовту картку отримує Роман Зозуля
60'Небезпечний моментБойко демонструє хорошу реакцію після удару Марковіча! Небезпечно зараз було біля воріт української збірної!
58'КутовийГудель небезпечно подавав, а Ордець в останній момент вибив м'яч на кутовий!
57'Марковіч заробив штрафний на фланзі, і це непоганий стандарт для наших суперників
56'Шахов увійшов до штрафного сербської збірної після пасу Циганкова, але Радоя у межах правил зустрів нашого футболістів
53'Почастішали необов'зкові помилки та втрати м'яча за боку нашої команди на початку другого тайму
50'Було падіння у нашому штрафному з боку сербського футболіста, але арбітр вважає, що порушення правил не було. Це Катай претендував на 11-метровий удар
49'ЗамінаДо речі, у складі збірної у перерві також відбулися заміни, одразу три: замість Павловича - Пешич, замість Райковіча - Йовановіч, замість замість Тошича - Марковіч
48'КутовийСербія заробляє кутовий після вдалого проходу Марковіча
47'І знову хлопці Шевченка розпочинають гру зі звичним малюнком - з контролю м'яча у центрі поля
46'СвистокУ нас дві заміни! Петряк змінює Караваєва, а Ротань - Сидорчука!
45'СвистокПерший тайм завершено! Україна перемагає у Сербії завдяки влучному удару Шахова!
38'ГолГОЛ! ШАХОВ! Федецький пройшов лівим флангом, віддав прострільну передачу у район воротарського, Зозулі не вдалося переправити м'яч у сітку, а ось Шахов свого шансу не схибив!
37'Україна у ці хвилини покращує свій процент володіння м'ячем, але без особливих просувань уперед
35'Федецький віддавав перспективну передачу на фланг Циганкову, але Віктора підвело поле, не втримався наш футболіст на ногах
34'КутовийЦиганков заробив кутовий, виконавши прорив правим флангом
33'Положення поза гроюЛайнсмен фіксує офсайд у Младеновіча під час сербської атаки лівим флангом
32'Бойко впевнено заволодів м'ячем на дальній стійці!
31'Кривцов сфолив проти Павловіча, і це небезпечний штрафний для збірної Сербії!
30'У цілому, зважаючи на товариський статус гри, команди не демонструють високих швидкостей, і спостерігається чималий відсоток браку, особливо у нашій центральній лінії
25'Триває вже 25 хвилина матчу, і рахунок все ще не відкрито. На жаль, існують технічні проблеми, які завадили проведенню трансляції зустрічі. Збірна Сербії мала дві непогані нагоди на початку зустрічі, але в обох випадках Павловіч не використав свої нагоди.
0'Харківські вболівальники вже чекають на учасників сьогоднішнього протистояння!
0'Офіційний сайт Федерації футболу України вітає усіх вболівальників, які планують переглянути онлайн-трансляцію товариського матчу між національними збірними командами України та Сербії!
0'Міжнародний футбол повертається до Харкова після того, як національна команда востаннє проводила матч на стадіоні "Металіст"! І було це три роки тому, коли "синьо-жовті" обіграли у рамках відбору ЧС-2018 Польщу - 1:0!
0'Команди вже закінчили передматчеву розминку і вирушили до роздягалень
0'До початку футбольного свята залишилося трохи менше години, а наразі вже відомі стартові склади команд! І сьогодні Андрій Шевченко дає можливість проявити себе найближчому резерву, який майже повністю буде представлений зі стартових хвилин!