матч закінчився
ХОРВАТІЯ1:0УКРАЇНА
Нікола Калініч, 38
90+5'СвистокФінальний свисток арбітра, який фіксує перемогу збірної Хорватії у Загребі з рахунком 1:0!
90+4'Положення поза гроюОфсайд у Селезньова, який вже був готовий завдати вирішального удару по воротах Субашича
90+3'Віда вибив м'яч головою за межі поля під тиском Селезньова
90+1'ЗамінаРог виходить на поле замість Брозовіча
90'Чотири хвилини компенсував арбітр до основного часу зустрічі
89'Небезпечний моментПятов перевів м'яч на кутовий після того, як Модріч на швидкості обіграв захисника і пробивав по воротах!
88'ЗамінаКалініч йде з поля, а його змінює Крамаріч
87'Калініч підставив ногу під час подачі Піваріча, але м'яч вийшов за лінію поля
85'ЗамінаБєсєдін виходить на поле замість Коваленка! Другий форвард на полі у складі збірної України!
84'Селезньов пробив по воротах Субашича і воротар зреагував! Але перед цим арбітр зафіксував фол у нашого нападника
83'Кучер у простій ситуації віддав сферу суперникам. Дуже невдалий матч у виконанні нашого захисника
82'Небезпечний моментМатвієнко обіграв Мітровіча, увійшов до штрафного і прострілив, але Віда врятував команду від неприємностей!
80'Ковачіч пішов а атаку лівим флангом, але не вдалася у нього навісна передача до володінь Пятова
79'ЗамінаКовачич змінює Ракітіча на полі у складі хорватської команди
78'Небезпечний моментКоноплянка пробив зі штрафного, Субашич відбив перед собою, але Ярмоленку не вдалося завдати прицільного удару з правої ноги!
77'Ярмоленко змістився з флангу у центр і заробив штрафний для своєї команди
76'ЗамінаСидорчук виходить на поле замість Ротаня!
75'Коваленко виконав хороший навіс на Ярмоленка, але Віда не відпустив нашого футболіста на побачення з кіпером!
73'Єдвай лежить на газоні після підкату з боку Коноплянки. Невдоволений стадіон "Максимір", який зустрів свистом дії українця
72'Коваленко не зумів обіграти Модріча один в один на вході до штрафного, хоча українці перспективно атакували лівим флангом!
71'Коноплянка відпрацював на оборону, відбивши м'яч в аут після спроби навісу Єдвая
69'КутовийОрдець нав'язав боротьбу Калінічу, але господарі заробили кутовий
68'Занадто сильна передача Коваленка на Бутка у вільну зону - м'яч вийшов за межі поля
67'Поки що не видно, за рахунок чого збірна України збирається сьогодні переламати хід гри на свою користь
65'Багато фолів і тактичної боротьби у ці хвилині. Вже Модріч порушив правила проти Коваленка у центрі
64'Матвієнко штовхає Брозовіча у спину, і це штрафний для Хорватії
62'Степаненко постраждав у боротьбі за м'яч під час стандарту. Потрібна допомога нашому футболісту
61'Ярмоленко заробляє штрафний на фланзі після фолу Манджукіча!
59'Ордець головою переправляв м'яч у воротарський майданчик суперника, але там - нікого з партнерів!
57'КутовийКоноплянка заробив кутовий після рейду лівим флангом
56'Коноплянка завдав дальнього удару у бік воріт Субашича - невлучно
55'Перспективна контратака збірної України завершилася вкрай невдалим навісом Бутка з флангу! Удар від воріт для хорватів
54'Манджукіч дуже активно і навіть агресивно зустрічає на фланзі Бутка
53'Дуже грамотно та компактно грають сьогодні хорвати, не даючи вільних зон нашим футболістам у центрі поля
52'Єдвай грамотно витіснив Коноплянку за бокову лінію, не давши Євгену придумати щось креативне на фланзі
51'Ракітіч у центрі фолить проти Степаненка. Штрафний
50'Ярмоленко не зумів зупинити м'яч після передачі Коваленка. Аут для господарів
49'Матвієнко зібрав навколо себе трьох футболістів, але Єдвай вибив м'яч з бокову
46'СвистокРозпочався другий тайм!
45'СвистокКравець невдало обробив м'яч після пасу Коноплянки, і цей момент став останнім у першій 45-хвилинці. Перерва!
43'Тепер вже Коноплянка зриває атаку хорватів, яку розпочинав Модріч
42'Порушення правил фіксує арбітр з боку Калініча, який вже виходив на рандеву з Пятовим
41'Небезпечний моментДальній удар Коноплянки зі штрафного - Субашич без проблем забирає м'яч до рук!
40'Фол Модріча проти Коноплянки. Тримається за обличчя Євген
38'ГолГОЛ! Калініч! Ракітіч п'ятою зіграв на Калініча, який з розвороту з-під Кучера пробив у верхній кут воріт Пятова...
37'ПопередженняРотань отримав жовту картку за зрив перспективної хорватської атаки!
36'Тим часом, друзі, Ісландія забиває у ворота Косова! А ще раніше Туреччина обіграла Фінляндію з рахунком 2:0!
35'Манджукічу дісталося у боротьбі із Ярмоленком!
34'Небезпечний моментНебезпечно було біля наших воріт! Кучер, здавалося, перервав передачу Манджукіча, але залишив м'яч під удар Ракітічу, який пробив значно вище воріт!
33'Тепер хорвати контролюють м'яч, уникаючи пресингу та підкатів з боку наших футболістів
32'На рівному місці втрачаємо ми м'яч, це Пятов невдало вибив його на Бутка. І це аут для хорватів!
31'Все ще скутими виглядають наразі на полі підопічні Шевченка. Серйозне хвилювання присутнє з боку наших гравців
30'КутовийКоноплянка виконав подачу з флангу, а Віда вибив його на кутовий!
28'Українці тримають м'яч на власній половині поля. Але хорвати високо і щільно пресингують
27'Степаненко ледве не привіз проблеми нашим воротам, але Калініч невдало віддав передачу під удар Брозовічу!
25'Модріча партнери вивели на ударну позицію у штрафному українців, але Ротань у карколомному підкаті блокував прострільну передачу хорватського гравця!
24'Небезпечний моментКравець виграв другий поверх у голкіпера і ледь не перевів м'яч у ворота! Але встиг захисник вибити сферу подалі від воріт!
23'КутовийЯрмоленко завдяки фірмовому фінту заробив кутовий!
18'Небезпечний моментЯрмоленко б'є! Субашич рятує свої ворота
16'Українці відповідають проривами правим флангом, Ярмоленко заробляє штрафний
9'Небезпечний моментПожежа у карному майданчику Пятова. М'яч від ноги Калініча дивом на влітає до сітки
7'Хорвати відповідають проривом на лівому фланзі у виконанні Ракітіча та Піваріча. Синьо-жовті виносять м'яч
5'Перша атака українців, але Ярмоленко фолить в атаці
1'СвистокГра розпочалася. Вперед, Україна!
0'Команди вже на полі. Лунає гімн України!