матч закінчився
"ШАХТАР"1:0"ДИНАМО"
Марлос, 80
90+4'СвистокФінальний свисток! "Шахтар" перемагає "Динамо" і оформлює "золотий дубль" цього сезону, здобуваючи 11-й Кубок України в своїй історії.
90+3'ПопередженняАндрій Пятов отримує попередження.
90+3'ЗамінаОстання заміна у "Шахтаря". Іван Ордецьб змінює Факундо Феррейру.
90+2'ПопередженняДенис Гармаш отримує жовту картку за грубу гру в центрі поля.
90+2'Гармаш пробиває здалеку - неточно.
90+1'ЗамінаЗубков змінює Бернарда.
90'Три хвилини компенсував арбітр матчу до основного часу.
89'КутовийШепелєв заробляє "стандарт" для "Динамо".
84'ЗамінаЗаміна і у "Динамо". Замість Тамаша Кадара на поле вийшов Віктор Циганков.
83'ЗамінаВіктора Коваленка міняє Максим Малишев.
80'ГолВідкриває "Шахтар" рахунок у матчі. Марлос, отримавши мяч правого кута карного майданчика, змістився ледь не до протилежного кута і влучним ударом спрямував м'яч у верхній кут воріт.
77'ПопередженняПопередження отримує Тамаш Кадар.
77'ПопередженняЖоавтою карткою покарано і Факундо Феррейру.
72'Андрій Ярмоленко після того як Віда скинув йому м'яч, вихравши верхову боротьбу при розіграші штрафного, не дотягнувся до м'яча.
69'Небезпечний моментДаріо Срна навісив майже від кутового прапорця, а Факундо Феррейра, перестрибнувши опонета, пробив головою. Коваль впорався із ударом.
67'ЗамінаСергій Рибалка міняє Сергія Сидорчука.
64'У "Динамо" готується заміна.
60'У швидкому темпі та за високої інтенсивності проходить початок другого тайму, але небезпечних моментів поки обмаль.
55'ПопередженняНебезпечний штрафний для "Шахтаря". Але Ракицький влучив "стінку". А за кілька секунд жовту картку отримав Даріо Срна.
54'ПопередженняЖовту картку отримує Сергій Сидорчук.
53'Небезпечний моментЗнову у "Динамо" проходить довгий пас на Ярмоленка. Андрій у боротьбі із захисником пробив у руки голкіперу "Шахтаря".
52'Кутовий"Стандарт" заробив Ісмаїлі.
48'КутовийВідповідь "Шахтаря": Коваленко не встиг замкнути фланговий простріл Ісмаїлі. "Гірники" заробили кутовий.
47'Небезпечний моментАндрій Ярмоленко, отримавши передачу поблизу кута карного майданчика, змістився в центр і пробив - Пятов зіграв надійно.
46'СвистокРозпочався другий тайм.
45'СвистокПерерва.
45'Небезпечний моментГармаш протягнув м'яч ледь не через половину поля в віддав відмінний пас на Ярмоленка. Андрій на швидкості обіграв свого тезку Пятова, але не влучив у ворота з гострого кута.
44'Тарас Степаненко дальнім ударом перевірив пильність Коваля.
43'Ісмаїлі та Бернард роізграли швидку комбінацію на лівому фланзі, останній - навісив, але Віда головою вибив м'яч.
39'Небезпечний моментСидорчуку завадили захисники "Шахтаря" нанести вдалий удар з меж карного майданчика.
38'КутовийМорозюк непогано виконав штрафний удар, а вже через хвилину заробив для "Динамо" ще один "стандарт".
36'Андрій Ярмоленко заробляє штрафний удар в метрах 27-ми від воріт "Шахтаря"
32'КутовийТайсона довгою передачею виводили сам на сам із Ковалем, але бразильський хавбек "Шахтаря" не зумів як слід обробити м'яч. Кутовий.
29'Ісмаїлі намагався пройти двох захисників "Динамо", але заробив лише аут поблизу кутового прапорця.
25'Знову Антунеш виконував навісну передачу, а знову - неточно.
22'Небезпечний моментА це вже небезпечно. Пантич чудовою передачею вивів на побачення з Пятовим Ярмоленка, але нападник "Динамо", не встигаючи як слід до м'яча, не зумів переграти голкіпера "Шахтаря".
19'І знову комади взяли невелику паузу, зосередившись на позиційній боротьбі у центрі поля.
17'Тепер уже Гермаш намагався навісити на дальню стійку, а вийшов удар. До того ж, неточний.
15'Антунеш прострілював із лівого флангу - Пятов забрав м'яч.
10'Після такого різкого початку команди не зменшили обертів, але небезпечних моментів поблизу обох воріт не виникає. Позиційна боротьба у центрі поля.
8'Нереалізований пенальтіМарлос не реалізовує 11-метровий, пробиваючи на техніку, півзахисник "Шахтаря" влучив у поперечину.
6'ПенальтіПенальті призначає Костянтин Труханов. Пантіч зіграв рукою у карному майданчику при розіграші штрафного.
5'КутовийПерший кутовий у матчі заробляють "гірники", але при розіграші "корнеру" порушують правила.
3'Команди вже добре вивчили одну одну, але форсувати події не поспішають. "Динамо" у стартові хвилини має більш активний вигляд, але зиску це не приносить - "Шахтар" діє впевнено та спокійно.
1'СвистокМатч розпочався! Футболісти "Динамо" ввели м'яч у гру.
0'На стадіоні "Металіст" уже розпочалася святкова церемонія відкриття фінального матчу Кубку України 2016/2017.
0'Добрий вечір, шановні футбольні вболівальники! Сьогодні, 17 травня, на стадіоні "Металіст" у Харкові відбудеться фінальний матч Кубку України 2016/2017, в якому зустрінуться донецький "Шахтар" та київське "Динамо"!