ФІНЛЯНДІЯ1:2УКРАЇНА
Йоель Похьянпало, 72
Євген Коноплянка, 52
Артем Бєсєдін, 75
90+3'СвистокФінальний свисток! Україна перемагає Фінляндію у Тампере з рахунком 2:1 і набирає три очки!
90+2'Бутко заробив аут для нашої команди під час спроби передачі на Бєсєдіна!
90+1'Ярмоленко отримав передачу від Бутка з правого флангу і вже мав забивати, але чомусь почав переводити м'яч на ліву ногу у штрафному!
90'Арбітр компенсував три хвилини до основного часу матчу
89'Співають трибуни "Ратіни" гімни України!
88'Українці атакували лівим флангом, але втратили м'яч на половині поля суперників
86'ЗамінаЗамість Коноплянки на поле у складі українців виходить Соболь
84'Медична допомогаСтепаненко отримав пошкодження і отримує допомогу з боку лікарів
83'ЗамінаЗаміни у збірної Фінляндії: Уронен дає місце на полі Маркканену
80'ПопередженняАрківуо притримав Коноплянку, і це жовта картка для захисника
78'Небезпечний моментМатвієнко не зумів переправити м'яч у сітку після "черпачка" до штрафого у виконанні Коноплянки!
76'ЗамінаШепелєв виходить на поле замість Коваленка
75'ГолГОЛ! БЄСЄДІН! Форвард "Динамо" чудово відгукнувся на навісну передачу з лівого флангу і ударом головою переправив сферу у сітку воріт!
74'ПопередженняПопередження для Ягубі за фол проти Ярмоленка
72'ГолФінляндія забила гол. Позиційна атака господарів завершилася ударом Ракицького у власну поперечину і добиванням Похьянпало, який тільки-но вийшов на заміну
71'Підопічні Канерви шукають шляхи до воріт Пятова у ці хвилини
69'Навісна передача Матвієнка на Ярмоленка виявилася засильною - український вінгер не зумів її замкнути на дальній стійці
68'ЗамінаПодвійна заміна у фінів: Похьянпало змінив Пуккі, а Єнсен гратиме замість Лода
67'"Синьо-жовті" намагаються обережніше діяти у ці хвилини, адже рахунок вже на їх користь
64'ЗамінаЗаміна в українців: Бєсєдін змінює на полі Селезньова
63'Небезпечний моментКоноплянка віддав передачу на Пятова, Пуккі його перехопив і дивом не відправив м'яч у сітку воріт!
61'КутовийФіни виконали кутовий: Ягубі навісив з лівого флангу, але Пятов впевнено забрав сферу до рук
59'Навісна передача фінів зі штрафного була спрямована на дальню стійку, і ніхто із партнерів Лода не дістався цієї передачі
58'ПопередженняЖовта картка для Коваленка!
57'М'яч став здобиччю воротаря після навісної передачі Бутка з правого флангу!
55'ПопередженняКоноплянка схопив свого візаві за футболку і отримав за це попередження
54'Одразу кілька захисників завадили Ярмоленку прийняти м'яч біля воріт суперників!
52'ГолГОЛ! КОНОПЛЯНКА! Маліновський чудово відкрився на проникливу передачу з флангу, пробив по воротах - Градецкі відбив м'яч, але Коноплянка добив його у сітку воріт!
51'Ярмоленко заробив штрафний на правому фланзі атаки
49'Селезньов намагався дістатися до м'яча після передачі Маліновського з глибини поля, але захисники "Суомі" зіграли уважно біля власних воріт
48'Небезпечний моментЯрмоленко мав нагоду пробити з лінії штрафного майданчику - вище воріт!
47'Українці активно розпочали другий тайм, заробивши кутовий та загостривши кілька моментів біля воріт Градецкі
46'СвистокУкраїна розпочала другий тайм з центру поля
45'СвистокАрбітр нічого не компенсував до основного часу першого тайму - 0:0!
44'Коноплянка звернувся до арбітр, мовляв, його штовхали у спину на половині поля суперників, але арбітр не звернув увагу на епізод
42'Коноплянка навісив зі стандарту, але ніхто із партнерів не зумів замкнути дальню стійку
41'Проти Селезньова фіни порушили правила, штрафний для українців
40'Небезпечний моментЯрмоленко виконав навіс з правого флангу, а Селезньов, вигравши другий поверх, пробив вище воріт!
39'ПопередженняЖовта картка для Ракицького за фол на лівому фланзі захисту
38'Градецкі легко нівелював навісну передачу від Коноплянки з лівого флангу атаки
37'Українці подовгу контролюють м'яч у центральній зоні, не намагаючись загострити ситуацію біля воріт суперників
35'Небезпечний моментСелезньов прийняв пас від Коноплянки з флангу і з розвороту пробив - Градецкі накрив м'яч у ближньому куті!
34'Ярмоленко сфолив у центрі поля проти Ягубі, і знову штрафний для господарів
32'Пуккі впав у нашому штрафному у боротьбі з Ракицьким, але арбітр вказав фінському форварду, що треба здійматися!
30'Селезньов небезпечно підкотився під Ягубі біля центральної лінії - штрафний
28'Лод підключав по центру Пуккі в атаці, але наші захисники зуміли нейтралізувати небезпеку
26'І знову господарі спробували перейти на половину поля українців зусиллями Пуккі, який закріпився на правому фланзі атаки, але гості відбилися
25'Селезньов відгукнувся на навісну передачу Коноплянки з лівого флангу, але пробив вище воріт!
23'Ярмоленко, намагаючись створити контратаку на правому фланзі, заробив штрафний
22'Матвієнко віддав передачу на загострення на дальню стійку, але там не було нікого із партнерів!
20'КутовийОрдець впевнено вибив м'яч на кутовий після прострілу з лівого флангу
19'Ярмоленко спробував підключити до атаки Матвієнка діагональною передачею, але вийшла вона відверто невдалою з боку Андрія
18'Медична допомогаМойсандер завдавав удару головою після подачу Ягубі з кутового, але невлучно!
16'Фіни контролювали м'яч у ці хвилини і навіть Ягубі пробивав штрафний удар, але зробив це вкрай невдало
14'Ніхто із партнерів не відгукнувся на діагональ від Ракицького з лівого флангу захисту
13'Маліновський сфолив проти Ягубі на половині поля суперників
12'Коваленко не зумів пробити головою після подачі Євгена з кутового. Удар від воріт
11'КутовийКоноплянка заробив кутовий на лівому фланзі атаки
10'Небезпечний моментЛам спробував пробити з-за меж штрафного майданчику - Пятов контролював ситуацію на лівій від себе стійці!
9'Українці відбилися від фінської атаки, і Коноплянка наразі повертатиме м'яч до гри з ауту
7'Небезпечний моментПерший удар у рамку воріт! Маліновський з 20-ти метрів спробував потурбувати ворота Градецкі, але фінський воротар зіграв надійно!
6'Бутко не зумів як слід прийняти сферу після діагональної передачі від Матвієнка
4'Коноплянка з лівого флангу подав на протилежний, де знаходився Ярмоленко, але Андрій не побіг за цією передачею
2'Українці володіють м'ячем у центрі поля без особливого стартового загострення
1'СвистокФінляндія розпочинає матч з центру поля!
0'Команди вже вийшли на поле і наразі лунають національні гімни обох країн!
0'Добрий вечір, шановні вболівальники збірної України! Сьогодні офіційний сайт Федерації футболу України проведе текстову онлайн-трансляцію кваліфікаційного матчу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними командами Фінляндії та України!
0'Відбуваються традиційні рукостискання і фотографування! Команди вже готові до початку цього матчу!