Команда міста Києва виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна
13.12.2016, 15:00 | Прес-служба ФФУ, фото Олександра Ардашева

У фінальному етапі турніру, який проходив у Центральному спортивного комплексу Збройних сил України у Києві, взяли участь дев’ять команд арбітрів регіональних федерацій футболу. Зокрема свою майстерність гри у міні футбол на наших майданчиках показали арбітри змагань професіональних команд з футболу та арбітри професіональних команд з міні-футболу комітетів арбітрів Дніпропетровської, Київської, Одеської, Харківської, Чернівецької, Львівської, об’єднана команда Вінницької/Житомирської, комітет арбітрів міста Києва, а також родзинка цьогорічного турніру – збірна команда арбітрів-жінок, яка вперше взяла участь у змаганнях за всю історію турніру. Шляхом сліпого жеребу команди було розподілено у дві групи (гр. А - п’ять команд та гр. Б - чотири команди відповідно).

Група «А»

 

         

Різниця м’ячів

Кі-ть очок

Місце

1. Харківська обл.

 

4:2

1:1

0:0

8:2

13 – 5

8

1

2. Вінниця /Житомир

2:4

 

4:3

2:2

5:3

13 – 12

7

3

3. Одеська обл.

1:1

3:4

 

2:3

10:2

16 – 10

4

4

4. Дніпропетровська обл.

0:0

2:2

3:2

 

3:1

8 – 5

8

2

5. Команда жінок

2:8

3:5

2:10

1:3

 

8 – 26

0

5

 

Група «Б»

 

       

Різниця м’ячів

Кі-ть очок

Місце

1. Київська обл.

 

-/+

2:0

2:0

4 – 0

6

1

2. Чернівецька обл.

+/-

 

0:5

0:8

0 – 13

3

4

3. Місто Київ

0:2

5:0

 

1:0

6 – 2

6

2

4. Львівська обл.

0:2

8:0

0:1

 

8 – 3

3

3

 

Півфінальні пари склали переможці обох груп, які зіграли проти команд, що зайняли другі місця відповідно. Зокрема Харківська область зіграла проти команди міста Києва (основний час зустрічі закінчився результативною нічиєю 1:1, а в серії пенальті сильнішою була столична команда). У другому півфіналі в напруженій боротьбі команда арбітрів Дніпропетровської області поступилася команді Київської області – 2:3.

 

Зважаючи на велику кількістю єдиноборств, небезпечних моментів, та сил витрачених у півфінальних матчах, у грі за третє місце більш організованою виявилась команда арбітрів Харківської області, яка мінімально перемогла Дніпропетровську область 1:0, єдиний гол матчу записав на свій рахунок асистент другої ліги Микола Близнюк.

 

У фінальній грі зустрілись команди Київської області та міста Києва. Одразу після стартового свистка обидві команди пішли у наступ, і вже незабаром вдалося відзначитися футболістам команди міста Києва.Ефектним ударом рахунок відкрив нападник киян Владислав Сухомлинов. Кинувшись відіграватися, команда Київської області, котра протягом турніру суттєво переважала своєю зіграністю суперників, знову пропустила. Цього разу необачно рукою зіграв у своєму штрафному майданчику один з захисників, а гравцю киян Володимиру Новохатньому нічого не залишалося як подвоїти рахунок матчу шляхом влучного пробиття пенальті у лівий від воротаря нижній кут воріт.

 

Початок другого тайму ознаменувався атаками гравців команди Київської області, котрі після настанов головного тренера аж ніяк не хотіли поступатися. Активними були Сергій Задіран та Денис Шурман, але їх спроби не виявилися результативними. Натомість третій м’яч забили кияни, цього разу зусиллями Олександра Марчика. Фінальну крапку матчу на передостанній хвилині поставив гравець Київської області, який зрізав м’яч у власні ворота – 4:0.

 

За підсумками турніру гравці та представники команд-учасниць були нагороджені почесними призами у наступних номінаціях:

 

–     кращий воротар – Катерина Усова (команда жінок);

 

–     кращий захисник – Сергій Скрипак (Київська обл.);

 

–     кращий нападник – Юрій Можаровський (Львівська обл.);

 

–     кращий бомбардир – Олександр Павлінов (Одеська обл.);

 

–     кращий гравець – Володимир Александренко (Вінницька обл.);

 

–     кращий тренер – Вікторія Стеценко (Запорізька обл.);

 

–     нагорода «За заслуги» - Наталія Рачинська (команда жінок);

 

–     номінація «Гравець фіналу» – Владислав Сухомлинов (м. Київ).