Іспити складено!
17.02.2017, 13:15 |

В Запоріжжі пройшов перший етап підсумкових екзаменів навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ».

 

Як відомо, п’ятий рік поспіль на базі навчального центра Запорізької обласної федерації футболу успішно проводиться курс навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ». Цьогоріч 18 майбутніх дипломованих фахівців три місяці тому стали до навчання – протягом кількох сесій вони опановували і вдосконалювали знання з фізіології, дитячо-юнацької і дорослої анатомії, ведення тренувального процесу, суддівства, психології, медичного супроводження футбольних команд тощо під орудою відомих в своїй справі людей – професійних футбольні тренерів Анатолій Чанцева і Володимира Хохлова, доктора медичних наук Євген Михайлюка, доктор психологічних наук Олексія Шевякова, арбітра ФІФА Вікторії Стеценко, керівника програми навчання тренерів «С-диплом ФФУ» в Запорізькій обласній федерації футболу, лектор центра ліцензування ФФУ за рівнями «В», «А» і «PRO» диплом УЕФА, доктор наук з фізичного виховання та спорту Едуарда Дорошенко.

 

Минулого вівторка іспит в першої частини слухачів приймала авторитетна комісія на чолі з професором, доктором наук з фізичного виховання та спорту, заслуженим тренером України, членом Виконкому ФФУ Геннадієм Лісенчуком.

 

"Мені дуже приємно відзначити високий рівень підготовки слухачів - відзначив Геннадій Анатолійович. - Відчувається системна, кваліфікована робота викладачів курсів на Запоріжжі і бажання самих хлопців опанувати тренерську майстерність, вдосконалити знання і застосувати їх на практиці".

 

Отже, іспит успішно склали: Дмитро Дімітров, Юрій Завгородній, Олександр Котов, Павло Ляхов, Андрій Орлєнєв, Іван Плетінь, Антон Тарасенко, Валерій Цупро і Євген Макаров.

 

Трошки пізніше, після повернення з навчально-тренувальних зборів, іспити складуть і поки що діючі гравці - Сергій Басов, Андрій Новак і Антон Щедрик (всі - ПФК "Олександрія"), Григорій Ярмаш і Микита Каменюка (обидва - "Зоря", Луганськ), а також Олег Онищенко, Максим Бородавка, Микола Ткаченко і Максим Єстигнеєв.

 

Нагадаємо, за вимогами тренерської конвенції УЕФА рівень «С» диплому національних федерацій є базовим для бажаючих отримати «В», «А», «PRO» дипломи УЕФА та визнається країнами – членами УЕФА та ФІФА.

 

Випускники програми навчання тренерів у Запорізькій обласній федерації футболу («С-диплом ФФУ») успішно працюють в багатьох країнах світу – США, РФ, КНР, країнах ЄС, ОАЕ, Північної Африки та ін.