Футбольна Кіровоградщина відкрила турнірний сезон
07.04.2017, 14:15 |

У Новоукраїнці відбулися зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед учнів ЗОШ 2003 року народження. Також тут відкрито реконструйований майданчик зі штучним покриттям, та проведено традиційний ветеранський турнір з міні-футболу. В заходах взяли участь почесні гості - голова Кіровоградської обласної федерації футболу і заслужений працівник ФК та спорту України - Віктор Безсмертний та ветеран спорту Анатолій Тикул, які побажали гарної гри учасникам змагань.

 

Зокрема, Віктор Безсмертний у своєму вітальному слові відзначив прогрес у розвитку футболу місцевої громади та вручив подарунки - футбольні м'ячі. У свою чергу Новоукраїнський мер, голова міської федерації футболу Олександр Корінний подякував Безсмертному та керівництву  Федерації футболу України за увагу до розвитку спорту в місті. За його словами, лише за останні півроку у Новоукраїнці було проведено два турніри за підтримки обласної федерації футболу: «Відкритий урок футболу» та змагання для дітей та ветеранів спорту. Крім того, за останні роки в місті було відремонтовано адміністративне приміщення спортшколи, включно із залом для боротьби: змінено вікна на енергозберігаючі, реконструйовані душові та роздягальні кімнати. Придбано різноманітний спортінвентар, систему поливу, техніку, апаратуру для озвучення заходів та багато іншого. 

 

Зазначені позитивні зміни уже дають свої результати, адже новоукраїнські спортсмени достойно представляють громаду у різноманітних турнірах, зокрема футбольний клуб «Новоукраїнка» став чемпіоном Кіровоградської області з футболу сезону 2016 року, а футзальна команда цього року стала чемпіоном Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області і у наступному сезоні боротиметься за першість у Екстра лізі.

 

Вміють перемагати і новоукраїнські юні спортсмени: поступаючись в останніх матчах змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» по ходу обох ігор одноліткам з Бобринецької та Маловисківської ОТГ 0:1, діти  зуміли вибороти вольові перемоги з однаковим рахунком 2:1 і здобути єдину путівку до фінального турніру. Цікавими були і виступи ветеранів. Філігранна техніка, чудові комбінації, точні паси і удари, після яких залітали голи-красені тримали в захопленні глядачів всі 6 матчів. Кращими гравцями визнано Андрія Братущака («Геркулес»), Валерія Курганова («Еней»), Анатолія Савченка («Зірка-ПТУ») та Костянтина Веремієнка («Геркулес-2»).

 

А вже завтра, 8 квітня в Новоукраїнці на центральному міському стадіоні, о 10:00 розпочнеться розіграш «Кубку відкриття сезону – 2017» серед аматорських команд.