Військові назвали свого кандидата на посаду президента ФФУ
18.04.2017, 20:10 |

В  Міністерстві оборони України відбулося засідання Управління фізичної культури і спорту, за підсумками якого було обрано делегата для участі в наступному Конгресі Федерації футболу України. Також представники оборонного управління висунули власного кандидата на посаду президента ФФУ.  

 

Учасники засідання одноголосно підтримали чинного керівника Федерації Андрія Павелка. А представлятиме спортивне управління Міноборони на наступному Конгресі, під час якого і відбудуться вибори президента ФФУ, керівник цього підрозділу Юрій Фіногенов.

 

Також під час засідання його учасники акцентували увагу на тому, що Міністерство оборони залишається надійним партнером Федерації футболу України. Зокрема, йдеться про ремонт та придбання з ініціативи Андрія Павелка необхідного обладнання для кімнати реабілітації Центрального військового госпіталю. Також ФФУ та Міноборони є співорганізаторами двох турнірів, в яких беруть участь представники різних силових органів та учасники АТО.

 

 

Крім того, Міноборони спільно з ФФУ періодично проводять інші змагання серед військових, в тому числі поблизу лінії фронту, допомагають сім’ям військовослужбовців з придбанням житла та проводять різні благодійні акції для дітей захисників України.