«Зернопром» - володар Кубку Чернігівської області
15.05.2017, 10:15 | За матеріалами cnoff.com.ua

14 травня на футбольному полі стадіону «Хімік» у Чернігові пройшов фінальний матч Кубку області з футболу між командами «Зернопром» (Анисів) та «Кремінь» (Ічня).

 

Від першої і майже до останньої хвилини матчу зберігалася інтрига з приводу того, хто ж стане володарем трофею. Гра переміщувалася з однієї частини футбольного поля на іншу, перевага переходила від однієї команди до іншої. Безліч гострих моментів, не реалізованих як гравцями «Зернопрому», так і гравцями «Кременя».

 

На 91-й хвилині матчу гравець команди «Зернопром» Денис Садовий реалізував черговий гострий момент своєї команди. За час, що залишився, гравцям «Кременя» не вдалося забити м’яч у відповідь.

 

Під час урочистого нагородження володаря та фіналіста Кубку Чернігівської області з футболу визначили кращих гравців у складах обох командах. Ними стали Євген Богорад із «Зернопрому» та Олександр Семенов із «Креміня». Команди отримали заслужені комплекти нагород, команда «Зернопром» отримала ще і перехідний Кубок області з футболу.

 

Отримала свої подарунки і бригада арбітрів, яка обслуговувала цей матч: від імені Чернігівської обласної федерації футболу її голова Геннадій Прокопович вручив арбітрам комплекти нової суддівської форми.

 

До речі, і «Зернопром» і «Кремінь» візьмуть участь у чемпіонаті Чернігівської області з футболу серед чоловічих аматорських команд, який стартує 20 травня цього року.