Акредитація ЗМІ на матч ветеранських збірних України та Грузії
17.05.2017, 12:15 |

20 травня о 19:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться міжнародний товариський матч серед ветеранів за участю національних збірних команд України і Грузії.

 

Запрошуємо представників мас-медіа на матч легенд, котрий стане справжньою окрасою футбольної весни! У журналістів буде унікальна можливість взяти ексклюзивні інтерв'ю з легендарними футболістами збірної України і Грузії.

 

Заявки на акредитацію на фірмовому бланку вашої компанії необхідно відправляти на пошту legendsukraine@gmail.com, вказавши ПІБ журналістів. Прохід на стадіон буде здійснюватися за списками акредитованих журналістів через центральний вхід НСК «Олімпійський».

 

У п'ятницю, 19 травня, о 20:00 в готелі «Президент» (вул. Госпітальна, 12) відбудеться передматчева прес-конференція за участю представників ветеранських збірних України і Грузії.

 

На запитання журналістів від української команди відповідатимуть Анатолій Дем'яненко, Сергій Нагорняк, Володимир Безсонов та Олег Собуцький. Від збірної Грузії виступлять Леван Кобіашвілі, Георгі Деметрадзе, Олександр Чівадзе та Реваз Дзодзуашвілі.