ФФУ відкрила футбольний майданчик у Сєвєродонецьку
11.09.2017, 15:30 | Прес-служба ФФУ

У неділю, 10 вересня, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та мер Валентин Казаков відкрили сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям (розміри 42х22) в нинішньому обласному центрі Луганщини – Сєвєродонецьку.

 

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко передав вітання присутнім від очільника національної асоціації Андрія Павелка та головного тренера збірної України Андрія Шевченка, а також подарував юним спортсменам м’ячі від Федерації футболи України, а також футбольну атрибутику.

 

 

Примітно, що в Сєвєродонецьку Вадим Костюченко зустрів двох хлопців Сергія та Марка, які грали у фіналі Кубка ФФУ і Unicef у Києві.

 

«Це вже далеко не перший футбольний майданчик для наших юних чемпіонів. Федерація футболу України побудувати ще сотні подібних міні-полей, щоб наші майбутні зірки розвивалися та відшліфовували свою майстерність на штучних покриттях, на яких грають в провідних європейських країнах», - відзначив Вадим Костюченко.

 

Будівництво поля розпочали місяць тому і майстри встигли побудувати міні-арену для юних гравців до дня фізичної культури і спорту. Зведення цього поля стало можливим завдяки співпраці керівництва військово-цивільної адміністрації Луганської області та Федерації футболу України. 

 

Нагадаємо, подібні футбольні площадки на сході України раніше відкрили в Лисичанську, Рубіжному та Сватово.