На НТК ім.Баннікова відбудеться футбольний кубок «EmPower Girls»
10.10.2017, 22:30 | Прес-служба ФФУ

11 жовтня 13:00 на навчально-тренувальному комплексі імені Баннікова пройдуть змагання «EmPower Girls», організовані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Німецького банку розвитку (KfW) спільно з Федерацією футболу України.

 

У футбольному кубку, присвяченому Міжнародному дню дівчат, візьмуть участь 80 юних спортсменок, вііком  від 11 до 13 років із різних куточків України, у тому числі з територій, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України.

 

Міжнародний день дівчат був проголошений Організацією об’єднаних націй у 2012 році з задля привернення  уваги суспільства у всьому світі до соціальних проблем та гендерної нерівності, якої зазнають дівчата через ставлення навколишнього суспільства до жіночої статі.

 

Одним з головних завдань футбольного кубку «EmPower Girls» - є руйнування стереотипів у суспільстві про суто чоловічі та жіночі види спорту.

 

У товариському матчі зіграють Олександра Лобода, Даша Трегубова, Власта Шовковська, Вадим Олійник, футболістки національної жіночої збірної України з футболу та журналісти.

 

Участь у Футбольному кубку «EmPower Girls» візьмуть:

 

Лора Білл, заступник Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні

Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України

Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України

Валерій Борзов, віце-президент Національного олімпійського комітету України

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Олег Протасов, технічний директор Федерації футболу України

Микита Шевченко, голкіпер ФК  «Шахтар»

Віра Дятел, футболістка національної жіночої збірної України

Ірина Василюк, футболістка національної жіночої збірної України

 

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення цієї події. Попередня акредитація на захід є обов’язковою: Яна Панченко, Media Consultant ЮНІСЕФ, +38 097 591 75 45.