На Луганщині відкрили спортивний майданчик
15.12.2017, 15:15 | За матеріалами centernews.com.ua

14 грудня в рамках благодійної акції «Подаруй свято дітям Східної України» представники Федерації футболу України, Інформаційного агентства «Центр новин», Благодійний Фонд «Розвиток футболу України» та команда журналістів відвідали Луганську область.

 

В смт. Комишувасі, Попаснянського району, що за 10 кілометрів від лінії зіткнення, делегація урочисто відкрила спортивний майданчик для дітей. Кошти на майданчик було зібрано під час проведення другого «Парламентського Кубку – 2017» серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів, який було організовано та проведено Федерацією футболу України, Інформаційним агентством «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України».

 

 

Представники Федерації футболу України, Інформаційного агентства «Центр новин», Благодійний Фонд «Розвиток футболу України» подарували дітям новорічні подарунки, спортивне спорядження та футбольні м’ячі.

 

Також під час поїздки на Луганщину, київська делегація відвідала ДЮСШ Попасної та Сєвєродонецька і Кремінську спецшколу-інтернат, де подарувала спортивне спорядження, футбольні м’ячі, солодкі подарунки.