Новорічне свято для дітей військовослужбовців-учасників АТО
27.12.2017, 18:15 | Прес-служба ФФУ, фото Павла Кубанова

27 грудня в Будинку футболу відбулося передноворічне свято: Федерація футболу України привітала дітей бійців АТО із прийдешнім 2018 роком.

 

Близько 150 дітей, батьки яких боронили й продовжують захищати цілісність нашої держави на сході України, поринули в атмосферу казкового свята, адже до домівки ФФУ завітав сам Дід Мороз!

 

Малеча переглянула мультфільм «Як козаки у футбол грали», продемонструвала Діду Морозу, як уміє набивати м’яч та знається на відомих постатях українського та світового футболу. Наостанок дітлахи отримали від Діда жадані подарунки – м’ячі, шарфи та солодощі.

 

«Сьогодні під цим дахом зібралися справжні юні футбольні вболівальники. Від імені президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера національної збірної команди України Андрія Шевченка запрошую усіх на відкрите тренування збірної у 2018 році, аби ви на власні очі могли побачити зірок українського футболу. Також запрошую усіх охочих, хто планує повязати своє життя з футболом, спробувати свої сили на нещодавно побудованих Федерацією сучасних майданчиках», - сказав перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, привітавши дітей із святами та побажавши їм яскравого святкового вечора та гарного настрою у наступному році.